A N T Y K U N A . P L

Ładowanie...

Piękna 3, 32-020 Wieliczka Godziny otwarcia: Pon-Pt 8:00-15:00 biuro@antykuna.pl

Montaż urządzeń samochodowych

Serwis Antykuna

Montaż odstraszaczy samochodowych

SONY DSC

Nasza usługa montażu odstraszaczy na kuny do samochodu jest dedykowana dla klientów, którzy chcą chronić swoje pojazdy przed tymi szkodnikami. Kuny mogą powodować poważne uszkodzenia w samochodach, gryząc przewody i kable. Nasze odstraszacze na kuny są skutecznym rozwiązaniem tego problemu.

Dlaczego Wybrać Naszą Usługę?

  1. Doświadczenie: Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu odstraszaczy na kuny. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy dokładnie wiedzą, jak zainstalować urządzenia w różnych modelach samochodów.

  2. Skuteczność: Nasze odstraszacze na kuny są niezwykle skuteczne. Wykorzystują one ultradźwięki, które są niezauważalne dla ludzi, ale nieznośne dla kun.

  3. Bezpieczeństwo: Nasze urządzenia są bezpieczne dla samochodów i nie powodują żadnych uszkodzeń. Są one również przyjazne dla środowiska, nie powodując szkód dla innych zwierząt.

  4. Gwarancja: Oferujemy gwarancję na nasze usługi. Jeśli odstraszacz na kuny nie działa prawidłowo po montażu, naprawimy go lub wymienimy na nowy.

Proces Montażu

Montaż odstraszacza na kuny jest szybki i bezproblemowy. Montaż jest prowadzony w naszej siedzibie. Nasz zespół przeprowadzi instalację w umówionym terminie. Po zakończeniu montażu, przeprowadzimy testy, aby upewnić się, że urządzenie działa prawidłowo.

Uwaga!

Montaż wykonujemy tylko w naszej siedzibie w Wieliczce!

MONTAŻ ODSTRASZACZY SAMOCHODOWYCH

CENNIK

Montaż po wcześniejszym umówieniu poprzez formularz

Do montażu dodajemy klientowi preparat zabezpieczający silnik.

PAKIET STANDARD

150 zł
  • MONTAŻ ODSTRASZACZA POJEDYNCZEGO

PAKIET PRO BUS

250 zł
  • MONTAŻ ODSTRASZACZA PODWÓJNEGO Z CZTEREMA GŁOŚNIKAMI

PAKIET PREMIUM

200 zł
  • MONTAŻ ODSTRASZACZA PODWÓJNEGO

MONTAŻ ODSTRASZACZY SAMOCHODOWYCH

Zarezerwuj termin montażu

Jeśli jesteś zainteresowany naszą usługą montażu odstraszaczy na kuny do samochodu, wypełnij poniższy formularz i zarezerwuj dogodny dla siebie termin. Montaż prowadzimy tylko w naszej siedzibie w Wieliczce.

Loading...

Nie masz możliwości dotarcia do naszej siedziby? Znajdziemy i dla Ciebie rozwiązanie.

Jeśli nie masz możliwości przybycia do naszej firmy zachęcamy do wysłania zdjęć komory silnika poprzez formularz kontaktowy, doradzimy jaki wybrać odstraszasz do Twojego samochodu.

Jak zrobić zdjęcia komory silnika?

Proszę wykonać zdjęcia komory silnika w następujący sposób:
Podnieść maskę pojazdu tam, gdzie znajduje się silnik. Proszę zrobić zdjęcie całej komory silnika z wysokości odpowiadającej 160 cm nad powierzchnią parkingu.
Następnie stanąć przy błotniku prawym (od strony kierowcy) i zrobić zdjęcie przeciwnej strony komory silnika.
Potem stanąć z drugiej strony, czyli przy błotniku od strony pasażera i wykonać tę samą czynność, czyli zrobić zdjęcie przeciwnej strony komory silnika.
Proszę zrobić zdjęcie położenia akumulatora lub tzw. wyjść prądowych w komorze silnika (zwłaszcza plusowej – koloru czerwonego). Prosimy wskazać czy pojazd posiada płytę zabezpieczającą silnik od spodu między silnikiem a chłodnicą (pasem przednim).

MONTAŻ ODSTRASZACZY SAMOCHODOWYCH

FAQ

Montaż odstraszacza w samochodzie zazwyczaj trwa od 45 min do 1 godziny. 

Na urządzenia udzielamy 2 lata gwarancji. 

Główną cechą modelu STRONG jest to, że jest głośny - najlepiej sprawdzi się w miejscach, gdzie kuna już grasowała. Dodatkowo, urządzenie że działa ciągle, niezależnie od tego, czy Twój samochód jest zaparkowany czy też w ruchu - co zapewnia ciągłą ochronę przed szkodnikami.

Główną cechą modelu ON/OFF jest to, że wyłącza się podczas jazdy, również jest zalecany do samochodów z funkcją START-STOP. Urządzenie działa tylko na postoju samochodu - co zapewnia komfort podczas jazdy samochodem

Główną cechą modelu LIGHT&FLASH jest to, że jest cichy - praktycznie niesłyszalny dla ludzkiego ucha. Dodatkowo, urządzenie że działa ciągle, niezależnie od tego, czy Twój samochód jest zaparkowany czy też w ruchu - co zapewnia ciągłą ochronę przed szkodnikami.