A N T Y K U N A . P L

Ładowanie...

Piękna 3, 32-020 Wieliczka Godziny otwarcia: Pon-Pt 8:00-15:00 biuro@antykuna.pl

Montaż urządzeń domowych

System Antykuna

Montaż odstraszaczy domowych

Usługi Doradztwa, Projektowania i Montażu Odstraszaczy na Kuny

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach związanych z ochroną przed kunami. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w zakresie doradztwa, projektu oraz montażu odstraszaczy, jesteśmy gotowi Ci pomóc!

 1. Doradztwo:

  • Opis: Nasi eksperci pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Doradzimy, jakie odstraszacze na kuny będą najskuteczniejsze aby rozwiązać problem.
  • Konsultacje: Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli Ci doradzić. Przedstawimy Ci różne opcje i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
 2. Projektowanie:

  • Opis: Nasz zespół stworzy spersonalizowany projekt rozmieszczenia odstraszaszy. Z uwzględnieniem specyfikacji Twojego budynku, zaprojektujemy system, który skutecznie odstraszy gryzonie.
  • Dostosowanie: Każdy projekt jest indywidualny. Zadbamy o to, aby odstraszacze były zoptymalizowane pod kątem Twoich potrzeb.
 3. Montaż:

  • Opis: Nasi technicy przeprowadzą profesjonalny montaż odstraszaczy. Bezpiecznie zamontujemy urządzenia, dbając o ich efektywność.
  • Testy: Po montażu przeprowadzimy testy, aby upewnić się, że wszystko działa zgodnie z oczekiwaniami.
 4. Wsparcie posprzedażowe:

  • Gwarancja: Oferujemy gwarancję na nasze usługi. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, jesteśmy gotowi je rozwiązać.
  • Serwis: Jeśli skończy się gwarancja świadczymy również usługi serwisowe.

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w ochronie Twojego domu lub firmy przed kunami.

System Antykuna

Skontaktuj się z Nami

Jeśli jesteś zainteresowany naszą usługą montażu odstraszaczy na kuny do domu, ogrodu, parkingu lub innego miejsca gdzie pojawił się problem z kunami, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i umówimy termin montażu.

Jak wykonać zdjęcia?


Parking / ogród

Proszę wykonać zdjęcia ścian z odległości około 5-10 metrów tak aby zdjęcie obejmowało całą fotografowaną ścianę z marginesem ok 1 metr. Zdjęcia należy wykonać dookoła budynku zachowując kolejność ścian. Jeżeli nie ma możliwości wykonania zdjęcia całej ściany (np. zbyt miała odległość od budynku obok) proszę wykonać 2 zdjęcia pod kontem z obu narożników.

Parking / ogród

Proszę wykonać zdjęcia wszystkich części parkingu oraz załączyć szkic lun widok w Google z góry z zaznaczonymi elementami , tj. zaparkowane samochodu budynki, drogi, tereny zielone. Proszę także o zaznaczenie punktów z zasilaniem 230V, w których będzie możliwe włączenie do nich urządzeń .

Wyślij zgłoszenie

  Wypełnij poniższe zgłoszenie jeśli jesteś zainteresowany montażem naszego systemu lub badaniem kamerą termowizyjną. Dołącz do formularza zdjęcia budynku lub wyrządzonych szkód, abyśmy mogli szybciej zidentyfikować i rozwiązać problem z kunami.

  Jeśli wysyłasz więcej niż 1 zdjęcie, prosimy o przesłane je za pomocą ZIP lub RAR.

  Akceptuję Politykę Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi.*

  System ANTYKUNA

  Dowiedź się więcej o systemie zabezpieczenia całego domu od ANTYKUNA.PL

  Wejdź na stronę poświęconą montażom całego systemu zabezpieczającego dom i dowiedź się jak możemy Ci pomóc pozbyć się problemu z kunami.

  System Antykuna

  Jak funkcjonują kuny?

  Jeszcze kilkadziesiąt lat temu problem dzikich zwierząt pojawiających się w pobliżu ludzkich osiedli dotyczył jedynie wsi. Lisy, kuny, dziki czy innego rodzaju nieproszeni goście bywali widziani bardzo rzadko tam, gdzie tętniło życie. Wraz z rozwojem miast, rozbudową bloków i wchodzeniem człowieka coraz bardziej w obszary, które są naturalnym siedliskiem zwierząt, zaczęło dochodzić do coraz częstszych interakcji. Dziś to niemal codzienność, ale też utrapienie, ponieważ szkodniki niszczą domy i bardzo często samochody. System antykuna to skuteczny odstraszacz gryzoni, które możemy spotkać w naszym otoczeniu. Sprawdź całą ofertę!

  Czy potrzebuję urządzenia, jakim jest odstraszacz kun?

  Żyjące w miastach kuny to prawdziwe utrapienie kierowców. Zwierzęta dostają się pod maski samochodów i przegryzają kable, powodując awarię pojazdu. Jednak to nie wszystko — dostają się również do garaży, spiżarni oraz na strychy domów powodując zniszczenia i straty finansowe, pozostawiając w jednym miejscu odchody, hałasując i niszcząc ocieplenie budynku. Często też — jako zwierzęta drapieżne — przynoszą ze sobą padlinę, która tygodniami rozkłada się w zakamarkach budynku, powodując zagrożenie dla zdrowia jego mieszkańców. Jeśli więc zauważyłeś w swoim otoczeniu działalność kuny i chcesz skutecznie się jej pozbyć — skorzystaj z naszego systemu odstraszaczy.

  Kuny wchodzą na dach:
  po ścianach pionowych
  po narożnikach budynku
  poprze rury spustowe

  Kuny dostają się na dach:
  przeskakując z gałęzi drzew, z tui i innych iglaków
  z zadaszeń tarasów, pergoli
  z dachów miejsc parkingowych
  z drewutni i innych budynków

  Będąc już na dachu Kuny dostają się pod dach:
  poprzez wejście we „wróblowkę „ tzn. w przestrzeń pomiędzy ostatnią częścią dachu (np. dachówką), a ofasunkiem pionowym
  pod gąsiorami odchylając taśmę lub poprzez w szczotki pod gąsiorami
  w przestrzeń pod dachówkami przy koszach odbierających wodę z dwóch połaci dachów
  w każdą niedoróbkę dekarską o średnicy większej niż 3-5 cm przy jaskółkach, wykuszach, lukarnach

  Kuna dostając się na dach kieruje swoje zainteresowanie w stronę wełny mineralnej, która znajduje się w skosach oraz w stropach niektórych budynków.
  To tam, w wełnie robi kuna zakłada gniazdo. Jeżeli jest to samica robi to po to aby urodzić i wychować tam swoje szczenięta.

  Kuna wchodząc pod dach niszczy:
  • folie paroprzepuszczalną ( membraną ) rozrywając ją,
  • wełnę zsuwają ją ze skosów w stronę podbitki,
  • docieplenie budynku

      a. wydrążając tunele, które powodują mostki termiczne przez które ucieka ciepłe powietrze,
      b. robiąc ubikacje gdzie zostawia odchody
      c. spiżarnie ,znosząc resztki upolowanego przez siebie jedzenia tj. ptaki, padlina, myszy, szczury, jeże , koty itd.

  Te rozkładające się resztki wprowadzają pod dach nieprzyjemny zapach . Za każdym razem gdy kuna wejdzie pod dach zostawia tam swoje odchody, feromony i mocz, które te czynniki czyje następna kuna która będzie przechodzić koło budynku. Nawet po pozbyciu się kuny jeżeli nie zostaną usunięte w.w. czynniki istnieje prawdopodobieństwo, że krążąca przy budynku kuna wejdzie pod jego dach po śladach lub zachęcona zapachem, będzie chciała sprawdzić co jest w tym gnieździe.